Laistymo sistemos įrengimas

Viena iš pagrindinių mūsų veiklos sričių – laistymo sistemos įrengimas. Kad veja būtų graži – vis daugiau žmonių, savo namuose renkasi įsirengti laistymo sistemą. Mūsų specialistai ne tik suprojektuos, bet ir įrengs laistymo sistemą Jūsų namuose. 

Laistymo sistemos įrengimas nesugadina aplinkos vaizdo, nes laistymo sistemos purkštukai yra montuojami po žeme, kurie iškyla virš vejos tik įjungus vandenį. Laistymo sistemos galvučių įrengimas ir išdėstymas dažnai būna nuo 0.5 iki 16 metrų atstumu, priklausomai nuo purkštukų tipo bei reljefo. Dažnai įrengiame laistymo sistemą kartu su drėgmės davikliais, kurie pilnai automatizuoja sistemą.

Laistymo sistemos įrengimas paprastai prasideda nuo projekto plano paruošimo. Tai pat vertiname ar laistymo sistemai bus reikalingas papildomas vandens siurblys, o gal užteks jau turimo slėgio. Įrengiant laistomo sistemą svarbu žinoti apie vandens kokybę, pagal tai sprendžiame ar bus reikalingas papildomas filtras.

Laistymo sistemos įrengimas yra ne tik protingas sprendimas taupantiems savo laiką, bet ir puikus ekologinis bei ekonominis sprendimas. Paskaičiuota, kad laistymo sistemos įrengimas padeda sutaupyti net iki 50% vandens, lyginant su standartiniu rankiniu laistymu.

Laistymo sistemos įrengimo kaina prasideda nuo 600 eurų. Į šią kainą įeina 10 purkštukų ir 2 laistymo zonos. Laistymo sistemos įrengimas užtrunka nuo 1 dienos iki savaitės, priklausomai nuo projekto sudėtingumo.

Laistymo sistemos įrengimą patikėkite mums – šios srities profesionalams. Per sezoną įrengiame virš 30 laistymo sistemų! Laistymo sistemoms suteikiame garantiją. Tad pradėkite taupyti ne tik savo laiką ir pinigus bet ir tausokite gamtą bei vandenį ir įsirenkite laistymo sistemą jau sekančiam sezonui! Laistymo sistemos įrengimas – geriausia kaina visoje Lietuvoje! 

laistymo-sistema4
laistymo-sistema3
laistymo-sistema

Laistymo sistemos įrengimas - įsirenkite jau kitam sezonui!

Norite įsirengti laistymo sistemą? Nežinote nuo ko pradėti? Susisiekite su mumis ir mes rasime tinkamiausią sprendimą Jums! Laistymo sistemos įrengimas – visoje Lietuvoje.