Dėl prekių pristatymo kreipkitės el. paštu dizainere@zalisprendimai.lt arba asmeniškai telefonu:
+370 (608) 11518

Prekė (pristatoma/perduodama) Pirkėjui per 2-7 darbo dienas. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu pirkėjas sutinka, jog išskirtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

Užsakytą prekę Pirkėjas fizinėje parduotuvėje (Vilniaus g 14A, Kaniūkai) atsiimti gali per 2 – 4 darbo dienas, kitaip užsakymas laikomas negaliojančiu ir yra atšaukiamas.

Pagal ES taisykles pardavėjas turi pataisyti, pakeisti nusipirktas prekes, sumažinti jų kainą arba grąžinti pinigus, jeigu tos prekės turėjo defektų arba atrodo ar veikia ne taip, kaip reklamuota.

Nekokybiškų prekių grąžinimas per 12 d.d.

Jei prekę ar paslaugą įsigijote internetu arba kitu būdu ne parduotuvėje, taip pat turite teisę nutraukti sandorį ir grąžinti užsakymą per 14 dienų laikotarpį dėl bet kokios priežasties ir be jokio paaiškinimo.